VEF kvartālā atvērts jau otrais pašmāju ražotās produkcijas veikals “Cukurs Local gifts_”
Posted in Noderīgi un Jaunumi

“Jaunās telpas būs ne vien dažādu amatnieku, dizaineru un mājražotāju izstrādāto produktu mājvieta, bet arī TL Candles darbnīca un radošā studija,” stāsta veikala īpašniece Terēza Luksa, “šādi mēs īstenosim vēl vienu sapni – tagad mūsu sveces taps galvaspilsētā un apmeklētājiem varēsim piedāvāt gan meistarklases sveču liešanā, gan citas radošās nodarbes. Kā jau īstā radošā telpā, ar laiku arī organizēsim mākslas darbu izstādes.

Esam papildinājuši savu produkta klāstu un veikalā “Cukurs” Local gifts_ vietu raduši produkti ar vairāk kā 150 mājražotāju, amatnieku un dizaineru zīmoliem.  Šī gada laikā esam atraduši daudzas pašmāju “pērles” – lepojamies ar mūsu kosmētikas ražotāju piedāvājumu, keramiķu, pinēju un jauno sveču meistaru veikumiem un, protams, jaunajiem draugiem, kuri ražo brīnišķīgus gardumus, tai skaitā arī dažādus našķus. Veikalā pieejamas būs arī svaigas sulas, tēja un kafija.

Mūsu misija ir atrast apmeklētājiem vislabāko un interesantāko produkciju, kas tiek ražota Latvijā. Veikalā pieejami skaisti jau iepriekš sagatavoti dāvanu komplekti, parūpējamies arī par operatīvu produkcijas piegādi – mēģinām veidot sortimentu tā, lai piedāvātu iespējami vairāk tādu mazo ražotāju produkciju, kuru nevar nopirkt citur vai arī tā ir reti sastopama citos veikalos.

Pamatsortimentu veido pašmāju pārtikas ražotāju produkti – kafija, tēja, gardumu, vegānie produkti u.c. ”Cukurā” ik dienas ir pieejams ir plašs kosmētikas piedāvājums un amatnieku darinājumi –  skaistas un gaumīgas, oriģinālas preces mājai: pinumi,  keramikas un porcelāna trauki, lina izstrādājumi u.c.

Rīgā veikals “Cukurs Local gifts_” atrodas VEF kvartāla promenādē Ūnijas ielā 8 – k6.  Darbdienās veikals atvērts no 10:00 līdz 18:00.

Produkcija iegādājama arī e-veikalā www.cukursveikals.lv, kas veiksmīgi darbojas visu laiku kopš ierobežojumu ieviešanas.”

Uzņēmums TL Candles savu darbību uzsāka 2018.gadā, piedāvājot rokām darinātās, cilvēka veselībai un videi draudzīgās dabīgā sojas vaska sveces. Pakāpeniski uzņēmums paplašināja sortimentu, pievienojot jaunus, oriģinālus produktus – kazas piena ziepes, bārdas balzamu, lina tamborējumus veselīgai mazgāšanās procedūrai utml. produktus.

Tieši pirms gada mēs atvērām savu pirmo veikalu Ropažos, kur tas drīz vien kļuva par iecienītu iepirkšanās vietu ne vien apkaimes iedzīvotājiem, bet arī attālākiem ciemiņiem – pie mums bieži viesojas no apmeklētāji no attāliem Latvijas novadiem. Satiekam arī ārvalstīs dzīvojošos latviešus un ārzemju tūristus, kuri speciāli brauc uz Ropažiem, lai iegrieztos mūsu veikaliņā. Savukārt ideja par sava veikala atvēršanu Rīgā bija jau sen, tikai bija jāatrod īstā vieta.

Mūsu pircēji ir tie, kuri augstu vērtē tieši Latvijā ražoto unikālo produkciju. Protams, pandēmijas ierobežojumi liek pārvarēt dažādus iepriekš nebijušus šķēršļus, tomēr tas nav iemesls nolaist rokas un neiet uz priekšu. Mēs augam, un aug arī pircēji – manuprāt, arvien vairāk cilvēku izvēlas augstvērtīgus un kvalitatīvus Latvijā ražotus produktus un preces.

Priecājos, ka mums sakrīt gaumes, jo veikala pārdošanas apjomi aug un mūs uzmeklē arvien jauni oriģinālu produktu cienītāji.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart