SOJAS VASKA SVEČU LIEŠANAS MEISTARKLASES
Posted in Noderīgi un Jaunumi

SOJAS VASKA SVEČU LIEŠANAS MEISTARKLASES, RADOŠĀS DARBNĪCAS, SVINĪBAS, TEMATISKĀS UN KORPORATĪVĀS BALLĪTES

Ikvienam mums dzīvē ir tādi notikumi un mirkļi, kuros vēlamies dāsni dalīties ar citiem. Protams, pēc iespējas padarot tos skaistākus, lai sagādātu prieku sev un tuviniekiem, draugiem…bet vēl labāk, ja šo prieku par kopābūšanu varam radīt KOPĀ!

Iedomājieties, ka Jūs varat radīt skaistu, unikālu pašu rokām veidotu mākslas darbu – paliekošu un līdzi paņemamu, gaišām domām un vēlējumiem ieskautu, kas atsauks atmiņā skaistos kopā pavadītos mirkļus… Jā, un kādēļ gan lai tās nebūtu pašu rokām lietas sveces – no dabiskā sojas vaska darinātas, ar īpašo, ēterisko eļļu aromātu, izvēlēto krāsu toni un dabas dekoriem?
Burvīgi ziedi un pašdizainētas sveces, maģiskas smaržas un nebijušas sajūtas…uzdāvini sev un mīļajiem to, ko vēlies – radi SAVU personisko GAISMIŅU īpašiem mirkļiem! Piepildi savu vēlēšanos un izveido unikālu sveci ar īpašu izvēlētu smaržu un rokām darinātu skaistumu, kas veldzēs, priecēs un uzlādēs.

Aicinām svētkus un īpašos mirkļus radīt kopā ar mums – Terēzas Luksas – Sigates dabīgā sojas vaska sveču darināšanas MEISTARKLASĒS!

Piedāvājam meditatīvi mākslinieciskas DZIMŠANAS un VĀRDA dienas svinības, aizraujošas bērnu BALLĪTES ar jaunas nodarbes apgūšanu, bohēmiskas vecmeitu un vecpuišu ballītes, KĀZAS ar sveču darināšanas RITUĀLU… un, protams, arī atraktīvas labu DRAUGU kopā sanākšanas un ĢIMENES svinības!

Jo TLcandles– tā ir sveču burvība mājai un dvēselei, sveces ar unikālu dizainu, no veselībai un videi draudzīga inovatīva materiāla.

Visus nepieciešamos materiālus un aprīkojumu mēs sagādāsim – līdzi jāņem tikai labs garastāvoklis, gaišas domas un iedvesma!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart