SKAISTĀKĀS DĀVANAS SADARBĪBĀ AR LIDOSTA RĪGA
Posted in Noderīgi un Jaunumi

Gribam pateikt lielu paldies par iespēju veidot vienas no skaistākajām Ziemassvētku dāvanām kopā ar Riga International Airport.

 

Urbānā pilsētvide ar saviem tik atšķirīgajiem vektoriem iedvesmo radīt arvien jaunus mākslas un dzīves vides objektus un dizaina elementus – smagnējus savā vien- kāršībā, bet vienlaikus pārsteidzoši izsmalcinātus, pretstatos un saskarsmēs vienojot gan gadsimtiem senas arhitektūras pērles, gan steidzīgā moderno tehnoloģiju laikmeta ietekmē tapušas celtnes.

 

Tā niansi pa niansei radusies arī lidostas “Rīga” estētika, kur elegantā lakonismā saspēlējas koks, nerūsējošais tērauds un stikls, bet pamatos un akcentos gulst stabilais un robustais granīts un betons, caur stikloto fasāžu atvērtībai ļaujot brīvi ienākt pasaules spirgtajai elpai, bet koka un akmens maģiskajam siltumam ietinot māju sajūtas drošībā.

Dāvājot TLcandles radīto roku darba SOJAS vaska sveci uz BETONA pamatnes, vēlam Jums, tāpat kā lidostai, būt brīviem un atvērtiem pasaules plašumam, saglabājot saknes mājās, kur vienmēr var atgriezties drošībā.
Skaistus, siltus un gaišus Ziemassvētkus, un lai izdodas saskatīt maģisko, kas slēpjas mūsu ikdienas dzīvē un iedvesmo celties spārnos, lai sasniegtu vistālākos galamērķus!

Svētku kartiņas saturs veidots sadarbībā ar Riga International Airport.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart