PAR MUMS
Terēza Luksa

TL Candles dzimšanas vieta ir Rīga, tomēr saknes meklējamas vējainajā Ventspilī, kur Terēza, TL Candles radītāja, pavadījusi bērnību, rotaļājoties akmeņainajā pludmalē un zaļajos mežos. Šīs siltās bērnības atmiņas iedvesmojušas divas Terēzas sveču kolekcijas: SILVA (mežs) un MARE (jūra), kas ienes dabas pieskārienu 21. gadsimta dzīves telpā.

Sajūtu māksliniece

Pirms pievēršanās sveču radīšanai, Terēza darbojusies nekustamo īpašumu nozarē, savām acīm skatot visdažādākos interjerus, arhitektūru un vidi, kas ļāvis atskārst to, ka telpa, lai cik grandiozs būtu tās projekts, dažkārt var šķist tukša un auksta. Un kā gan vēl labāk ienest telpā mājīgumu, ja ne ar sveces gaismu… 

TL Candles ir dabas un pilsētvides luksusa simbioze. Mūsu sveces deg ar lēnu un tīru liesmu, pateicoties eko sojas vaskam un citiem absolūti tīrajiem, cilvēkam draudzīgajiem materiāliem. Lai iedvestu šim tūkstošiem gadu senajam gaismas nesējam mūsdienu elpu, kolekcijai pievienojusies vēl viena neatkārtojamo betona sveču sērija LAPIS URBAN, kas katrā unikālajā svecē savieno šķietami nesavienojamo: urbāno pilsētvidi ar dabas pirmatnīgumu. 

Terēza kvēli tic tam, ka sveces gaisma palīdz prātam, ķermenim un dvēselei būt līdzsvarā, atkalapvienojot mūsdienu cilvēku ar māti Dabu, viņas smaržām un faktūrām. 

Terēza dzīvo pēc moto – “Ja iesi pa ceļu, kas saucas – “VĒLĀK”, nonāksi pie vietas, kas saucas – “NEKAD” !

TL Candles māju sajūta telpā un sirdī.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart