Nāk klajā jauna sveču kolekcija – Crystal
Posted in Noderīgi un JaunumiNoderīgi un JaunumiNoderīgi un JaunumiNoderīgi un JaunumiNoderīgi un JaunumiNoderīgi un JaunumiNoderīgi un JaunumiNoderīgi un Jaunumi

Marta vidū tika laista klajā mūsu jaunākā sveču kolekcija – Crystal. Šīs kolekcijas esence ir svecēs iestrādātie kristāli un dabīgie akmeņi, kuri, katrs ar savu īpašo spēku un vēstījumu, piešķir šīm svecēm maģisku auru.

Izstrādājot šo kolekciju mēs ne tikai atlasījām kristālus, bet pievērsām īpašu uzmanību arī krāsu un aromātu izvēlei, lai katra svece būtu vienots veselums, kas, uzrunājot divas no jūsu maņām – redzi un ožu, atver jūsu iztēles plašumus un ļauj saredzēt arī stāstu, ko esam ielikuši katrā no šīm svecēm.

Šajā kolekcijā ir četras dažādas sveces  – Elbaīta Saullēkts, Granātkrāsas Mākoņi, Lazurīta Saulgrieži un Turmalīna Saulriets.

Elbaīta Saullēkts – svece radīta, lai rosinātu agra vasaras rīta noskaņu; maigi rozā tonī, ar glāsmainu peonijas aromātu un svecē iestrādātiem daudzkrāsainā turmalīna jeb elbaīta kristāliņiem.

Granātkrāsas Mākoņi  – ideja šai svecei radusies karstā vasaras dienā, pastaigājoties lavandas laukā; šai gaiši violetajā svecē ar viegli reibinošo lavandas aromātu ir iestrādāti granāta kristāli.

Lazurīta Saulgrieži  – svece tapusi, lai notvertu vasaras saulgriežu burvību – no rīta rasas līdz ugunskuru nakts skurbumam; dabiski balta, ar atsvaidzinošu eikalipta aromatu un svecē iestrādātiem lazurīta gabaliņiem.

Turmalīna Saulriets – svece sevī iemieso kaut ko eksotisku – vasaras tveici, viļņu šļakstus un alkas pēc kaut kā netverama; dzelteni oranžājā svecē ar melones aromātu iestrādāti melnā turmalīna gabaliņi.

Ļaujies mūsu jauno sveču burvībai un izvēlēsies sev tīkamāko!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart