Jaunums: TL Bārdas balzams
Posted in Uncategorized @lv

Apīļa mēnesis ienes vēsmas un tiek radīts TL Bārdas balzāms vīriešiem

Skaistas bārdas noslēpums ir tās kopšana, un bārdas balzams ir viens no bārdas kopšanas rituāla pamatakmeņiem. Bārdas balzams ir kondicionieris, kas mitrina, uzlabo, mīkstina bārdu un atvieglo tās veidošanu.

TL Beard Balm bārdas balzams izgatavots no 100% dabīgām izejvielām, un tas nesatur SLS, SLES, parabēnus un ķīmiskas vai sintētiskas vielas. Tā pamatā ir bišu vasks, kas iegūts no Latvijas bitēm. Tā sastāvā ir arī BIO šī sviests, kas mīkstinās bārdu un samazinās ādas kairinājumu. Kā arī plānas bārdas gadījumā, šī sviests, palīdz tai izskatīties kuplākai. Izteiksmīgo aromātu TL Beard Balm piešķir pievienotās pačūlijas, muskatsalvijas un ciedra ēteriskās eļļas

Pačūliju jau no seniem laikiem izmanto Ķīnas, Japānas un Malaizijas medicīnā kā tonizējošu un antiseptisku līdzekli. Austrumos to izmanto pie indīgu čūsku un kukaiņu kodumiem. Aromaterapijā pačūlijas vērtība ir kā ādas kopšanas līdzeklim, tai ir pretiekaisuma iedarbība. Turklāt tā veicina arī šūnu reģenerāciju. Tāpēc ir ieteicams to lietot izsitumu ārstēšanai, kā arī saplaisājušas ādas kopšanai, dažu ekzēmas veidu ārstēšanai, alerģiskiem izsitumiem un blaugznām. Pačūlijas eļļa mazina stresu.

Muskatsalvija attīra ādu, sašaurina poras, novērš poru aizsērēšanu, akni. Tai ir reģenerējoša, nomierinoša iedarbība, tā mazina uztraukumu un trauksmi, ir tonizējoša un spēcinoša. Afrodīzijs.

Ciedra ēteriskā eļļa nomierina nervus, mazina ādas un matu problēmas. Ciedra eļļai piemīt ādu nomierinošas īpašības – atbrīvo no niezes, savelkošā iedarbība palīdz pret pinnēm un taukainu ādu un ar to saistītām problēmām, kā arī dermatītu un psoriāzi. Atvaira kukaiņus.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart